szkoła podstawowa w suchostrudze
Szkoła Podstawowa w Suchostrudze, ul. Szkolna 20, 05-555 Tarczyn, tel. 22 727 71 81

Aktualności

16 maja 2016 18:22 | Aktualności

Piknik w naszej szkole


Ostatnia niedziela powitała nas chłodem, co nie przeszkodziło uczestnikom dobrze się bawić na kolejnym już pikniku zorganizowanym w naszej szkole. Tegoroczna impreza, poza loterią fantową,  oferowała takie atrakcje, jak: warsztaty garncarskie, alpakoterapię – czyli zabawę z tymi egzotycznymi zwierzętami z Ameryki Południowej, przejażdżki na kucach i koniach czy  rywalizację sportową z nagrodami. Na smakoszy czekały  potrawy z grilla i kawiarenka, w której serwowano kawę, herbatę  i … znakomite wypieki mam naszych uczniów. Dużym powodzeniem cieszyła się zabawa gigantycznymi bańkami i trampolina. Kolejka stała również przed kącikiem fryzjersko-kosmetycznym.

Tej imprezy by nie było, gdyby nie ogromna praca  rodziców, którzy po raz kolejny sprawili się na medal. Dopisali również goście, którzy licznie odwiedzili naszą szkołę.

Wszystkim, którzy nie szczędzili wysiłku, aby przygotować niedzielne atrakcje oraz poświęcili czas na  obsługiwanie pikniku, składamy serdeczne podziękowania. Jesteśmy ogromnie wdzięczni sponsorom, którzy na różne sposoby wspomogli naszą szkołę.  

Przeczytano: 683 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: