szkoła podstawowa w suchostrudze
Szkoła Podstawowa w Suchostrudze, ul. Szkolna 20, 05-555 Tarczyn, tel. 22 727 71 81

Aktualności

24 maja 2016 17:44 | Aktualności

Wojsko czyta dzieciom

 


„Wojsko czyta dzieciom” 
w Szkole Podstawowej 
im. J. Chełmońskiego w Suchostrudze

 

           23 maja 2016r. po raz kolejny żołnierze 1. Grójeckiego Ośrodka Radioelektronicznego im. ppłk Jana Kowalewskiego przyjechali do naszej placówki z ważną misją pod hasłem:
„Wojsko czyta dzieciom”.

 

   Organizatorom tegorocznych spotkań czytelniczych przyświecała myśl XV Ogólnopolskiego Tygodnia Czytania Dzieciom pod hasłem:„Czytanie uskrzydla”.

   Zgodnie z ta myślą, żołnierze biorący udział w przedsięwzięciu z wielkim zaangażowaniem prezentowali przygotowane materiały, aby dostarczyć najmłodszym słuchaczom nowych doznań płynących z czytania książek, które z całą pewnością uczą, bawią, kształcą i wychowują.

   Niebywała spontaniczność, radość i dobra zabawa płynąca z obu stron utwierdza w przekonaniu, że dla tych najważniejszych osób na świecie nie powinno zabraknąć  nigdy czasu i chęci do podejmowania tego typu wyzwań.

   Niechaj zamieszczone zdjęcia będą najlepszym komentarzem i potwierdzeniem zasadności przeprowadzania kolejnej edycji żołnierskich spotkań czytelniczych. Za ich organizację należą się wielkie podziękowania dla pracowników klubu wojskowego w Grójcu i lektorom w mundurach.  

Przeczytano: 549 razy. Wydrukuj|Do góry

Zdjęcia: